WebNight

قوانین چامه
  • سرقت ادبی اکیداً ممنوع!
  • از ارسال کامنت های موهن جداً خودداری نمایید.
  • موضوعات ارسالی چامه سرایان محترم در طول هفته توسط مدیران بررسی و هر سه شنبه از هر عضو، دو اثر در بخش های مختلف چامه درج می گردد.
  • از نظرات و نقدهای احساسی و غیر تخصصی خودداری نمایید.
  • به جای درج پاسخ های کوتاهی نظیر زیبا بود، از گزینه ی "سپاس" استفاده فرمایید.
*** قوانین مجموعه ی ادبی چامه --- ورود اعضا ---

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بغض بعد ازتلفن
۶-۲۰-۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۲۲-۱۳۹۳ ۰۸:۱۷ صبح، توسط سارای درویشوند.)
ارسال: #1
بغض بعد ازتلفن
قرار بود بیایی اینجا به صرف چای و چند بیسکویت زنجبیلی...قرار بود بیایی اینجا و من به خاطرت بیسکوییت زنجبیلی بخورم حتی اگه دوستش نداشته باشم...قرار بود بیایی همکلام شویم و بخندیم حتا کمی گریه کنیم...قرار بود شکلکهای مسخره دربیاوریم،عکس بگیریم،سازم را بدهم به تو ساز بزنی و من دستهایم را بگذارم زیر سرم و به آسمان نگاه کنم.قرار بودبیایی من رژ صورتی ام را بزنم و تو پیراهن کرم ات را بپوشی برویم بیرون بعد من نگران جیب تو باشم و آب معدنی بخورم.قرار بود بیاییی با پدرم تخته نرد بازی کنی و دزدکی چشمک بزنی که تو حتما برنده میشوی که از چایی های مامان دنبال پرنگ ترینشان بگردی و پدرم بگوید "این پسر تو همه چیز با من رقابت میکند".
قرار بود بیایی من را ببری...ببری یک جای دور...
قرار نبود برای دیدنت گریه کنم،مادرت را بغل کنم،توی بغل خواهرت بیفتم زمین...قرار نبود برای حرف زدن با تو به آسمان نگاه کنم،قرار نبود توی نمازهایم هق هق بزنم زیر گریه که پدرم از گوشه ی در یواشکی نگاهم کند و برایم غصه بخورد که مادرم یک قول برای سه شنبه شب را بدهد گوشی تلفن را که گذاشت اخم مرا ببیند و زیر لب بگوید بمیرم الهی مادر ولی تو هنوز جوونی...
قرار نبود...

رخصتی تا ترک این "هستی" کنم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط رها سالاری ، مجتبی حکاک ، الهه گلبینی مفرد
۶-۲۱-۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ صبح
ارسال: #2
RE: بغض بعد ازتلفن
بعد من نگران جیب تو باشم و آب معدنی بخورم.

چقد تو میدونی چیو باید چطوری بتویسی سارای
واقعاکه بی نظیر بود..

و ناگهان چقدر زود دير مي شود...
 سپاس شده توسط مجتبی حکاک ، الهه گلبینی مفرد
۶-۲۲-۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ صبح
ارسال: #3
RE: بغض بعد ازتلفن
سلام رها جان
مرسی از لطفت و از نگاه مهربونت
فقط امیدوارم این اتفاق برای هیچکسی نیفته...
زور سپاس.

رخصتی تا ترک این "هستی" کنم...
 سپاس شده توسط مجتبی حکاک ، رها سالاری ، الهه گلبینی مفرد
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان